W imieniu Zarządu WKS-Wieluń mogę polecić firmę Spectrum-IT jako profesjonalnego partnera biznesowego. Usługi świadczone na rzecz naszego klubu są wykonywane profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Terminowość i rzeczowe podejście do rozwiązań IT, jakich potrzebujemy, odbywa się w sposób wzorowy i bardzo szybki.

Dawid MałolepszyV-ce Prezes ds. organizacyjno-finansowych

Jestem bardzo zadowolona z wyboru Spectrum-IT. Zasady współpracy przedstawione na samym początku, zostały zrealizowane w całości. Projekt strony internetowej zawierał wszystkie wcześniej ustalone elementy oraz został wykonany w wyznaczonym terminie. Wszelkie poprawki i późniejsze sugestie były wdrażane bezproblemowo.

Joanna Klemińska-Chudywww.sigma.wielun.pl

Firma Spectrum-IT jest godnym zaufania partnerem w zakresie serwisu oraz sprzedaży sprzętu komputerowego. Posiada w tej dziedzinie dużą wiedzę i doświadczenie. Usługi świadczone przez firmę stoją na bardzo wysokim poziomie i co najważniejsze są wykonywane zgodnie z terminem. W każdej chwili możemy liczyć na wsparcie techniczne i merytoryczne co w naszym przypadku ma duże znaczenie.

Marcin Adamczykrowerowywielun.pl